Google+ Followers

pondělí 23. února 2015

THE OSCARS 2015

Jsem úplně plná dojmů z dnešních Oskarů. Také jste jako já vstávali v 1 hod ráno a dívali se na předávání :-) Byl to zase úžasný zážitek i takto přes televizi. Protože vidíte ty nádherné róby jak se vlní při chůzi a takto vypadají skoro na živo. No rozhodně lépe jak na fotce. 

Třeba šaty Scarlett Johansson byly úžasné, kdybych je viděla jen na fotce nezaujaly by mě. Ale na živo v nich měla neuvěřitelnou postavu a byla opravdu nádherná. To samé u Zoe Saldana. Ty šaty byly "SUPER COOL" :-) úžasně ženské od Versace. Když v nich kráčela na pódium, byla to nádhera. 
Ale Jennifer Lopez opět nezklamala, vypadala jako princezna. Úplně nejkrásnější. Šaty byly od Elie Saab, od kterého bych brala jakékoliv šaty ihned. Říkala, že má na afterparty jiné šaty, protože v těchto by nemohla tancovat :-) asi byli i těžké :-) Rita Ora byla také nádherná a spousta dalších hvězd. 

Na chviličku se zadívejte a zasněte do té nádhery ...

Stay beautiful ...


INSTAGRAM :-)

CHOPARD AFTERPARTY

4 komentáře:

 1. Great pictures!! Love your edit you've done a fabulous job of it
  www.populairelife.co.uk

  OdpovědětVymazat
 2. I’m in love with your blog! It was so interesting to read your posts and also I’d like to say that you have beautiful photos!
  p.s. new post - how I met Victoria Beckham http://www.dianacloudlet.com/2015/02/victoria-beckham-zip-pouch-met-victoria-beckham.html

  Diana Cloudlet
  http://www.dianacloudlet.com/

  OdpovědětVymazat