Google+ Followers

pátek 30. ledna 2015

MARY KAY TIMEWISE BODY

Jsem teď úplně nejvíc nadšená z nového krému na celulitidu od Mary Kay. Vím, že bych sem měla psat, až bych to měla pořádně vyzkoušené, ale to nejde. Musím Vám to sdělit hned teď, protože potom by mohlo být pozdě. 

Všichni se už teď připravujeme na léto. Cvičíme, držíme nejrůznější diety a co si budeme nalhávat, všechno to odstartoval u některých i Nový rok, že :-)

Pokud Vám mohu doporučit luxusní krém proti celulitidě, určitě to bude převratná novinka od Mary Kay TimeWise Body Smooth-Action Gelový krém proti celulitidě. Já jej používám týden a moje pokožka je krásně hladká a voní po grepu. Tak svěží vůně, mňam :-) Už se nemůžu dočkat změn za 9 týdnů, kdy uvidím razantní změny. Krém je doplněn o masážní kartáč proti celulitidě. Který krásně pokožku prokrví. 

TimeWise Body Targeted-Action Tonizující tělové mléko je perfektní na zpevnění hýždí, paží, poprsí, dekoltu, ... No prostě na něj nedám dopustit. Krásně voní (po multivitamínu). Lehce se roztírá a pokožku zanechá neuvěřitelně hydratovanou a zpevněnou, Já jej používám na poprsí a dekolt a jsem nadšená.

Nyní je v nabídce spolu s gelovým krémem a tonizujícím tělovým mlékem kartáček zdarma, tak není na co čekat!!!

Stay beautiful ...

5 komentářů: