Google+ Followers

středa 25. února 2015

LANCOME, SYSLEY, BEAUTICOLOGY, MARIONNAUD

Když jdu nakupovat, vždy vezmu osvědčenou klasiku a pro mě nějakou novinku na vyzkoušení. Asi to tak dělá většina z nás, že :-) rádi zkoušíme něco nového, ale svých osvědčených produktů se nechceme a ani nemůžeme vzdát. 

Co mohu jednoznačně doporučit, je řasenka od Lancome Hypnose, je to klasika. Která opravdu ještě nikdy nezklamala, ani ve voděodolné verzi.

Dále odlakovač na nehty z Marionnaud, který úžasně voní. Protože většina laků mi nevoní. Tenhle voní po mandlích a je moc příjemný.

A co jsem tedy zkusila? Tělové máslo od Beauticology v úžasné vůni jahody a granátového jablka. Převažuje vůně jahod, ale tak slastně ... Mňam. Na druhý den už nevydrží, ale to skoro každý. Hydratace je příjemná a jen by se mohla více rychleji vstřebávat, ale poté, co jsem teď furt používala olejíčky mi to asi z tohoto důvodu přijde zdlouhavé.

Jo a jako vzoreček jsem dostala masku od Sisley. Tu budu zkoušet a písnu Vám o ní. Slyšela jsem, že jsou tyto masky vyhlášené. Tak uvidíme. Už se těším.

Stay beautiful ...10 komentářů:

 1. This mascara is the bomb!

  www.morning-elegance.com

  OdpovědětVymazat
 2. The bodybutter looks great. I'm sure it smells so good

  www.thefashionfraction.com

  OdpovědětVymazat
 3. Oh, I Like your blog and your style of writing! Also I’d like to say that you have beautiful photos! Great job! I know that it requires so much time to update blog, but keep doing it!)
  I’ll be happy to see you in my blog!)

  Diana Cloudlet
  http://www.dianacloudlet.com/

  OdpovědětVymazat