Google+ Followers

neděle 8. září 2013

Estée Lauder Day Wear BB

Nedávno jsem si pořídila od Estée Lauder Day Wear BB Anti-Oxidant Beauty Benefit Creme SPF35. Byla jsem zvědavá, jaký je BB cream od Estée Lauder. Jestli je jak ostatní korejské BB creamy, ...

Tento BB cream Vás bude chránit před ultrafialovými paprsky a toxickými látkami. Má SPF 35. Takže už si nemusíte dávat žádný krém s SPF. Což se mi hodně líbí.

BB cream není nijak moc krycí, což s korejskými BB creamy nejde vůbec srovnat. Když mám špatnou pleť jednoduše použiji BB cream jako podklad pod více krycí Make-up. Je perfektní, že je nekomedogenní, tzn. že se nemusíte bát z ucpávání pórů.

Po nanesení krému ucítíte příjemnou vůni a svěžest na obličeji. Což se mi moc líbí. Fakt jemňunká vůně, která je nevtíravá a po chvilce jí už ani necícíte.

Já jsem si vybrala světlý odstín 01 Light. Protože ani v létě se nijak výrazně neopálím v obličeji, takže mi perfektně ladí s tónem pleti a když je potřeba, použiji bronzer. Takže jak vyplývá z mého psaní, s BB krémem jsem opravdu spokojená a jsem ráda, že jsem si ho pořídila.

Žádné komentáře:

Okomentovat