Google+ Followers

neděle 22. března 2015

NUXE REVE DE MIEL

Když jsem si kupovala olejíček od Nuxe, řekla jsem si, proč nevyzkoušet i balzám.

Vypadal tak hezky, sice nejsem velkým příznivcem balzámů, které jsou v kelímku a musím si je na rty nanášet prstem. Přijme mi to nehygienické nanášet si to, když třeba chodíte po městě, všeho se různě dotýkáte a zrovna nemáte dezinfekční ubrousky nebo dezinfekci.

Balzám jsem si koupila v prosinci a zrovna probíhala akce, kdy značka Nuxe slavila 20 let na trhu. Tak jsme si mohla vybrat design. A to buď růžový, žlutý nebo zelený obal víčka. Já zvolila růžový.

Od listopadu mám období extrémně suchých rtů a tak jsem byla plná očekávání. Dokázal mi luxusně pomoci, když jsem si ho natírala každou hodinu (no prostě hodně často). Opravdu jsem musela být důsledná, aby byl 100%, jak bych chtěla a čekala. Proto jsme i s recenzí čekala tak dlouho.

Balzám je hodně cítit na rtech (nemyslím vůni, ale pocit), udělá vám vrstvičku na rtech. Je spíše hutnější, ale pokud vás bolí rty a kůžičku si i koušete, tak vám to udělá dobře. Jenže zase věřím, že někdo miluje lehčí texturu, tak by mu tento balzám nevyhovoval, ale to je už na každém. 

Krásně voní po citrusech. Vůně mi je příjemná. A rty po nanesení balzámu jsou matné. Ne lesklé, jak tomu bývá u většiny. Takže se perfektně hodí i pod rtěnku.

Já bych vám ho určitě doporučila. Je to zase něco jiného. Jen kdyby byl v tubě, to bych byla nadmíru spokojená. 

Stay beautiful ...
Žádné komentáře:

Okomentovat