Google+ Followers

úterý 5. listopadu 2013

LADYBOX Říjen

Tak to vám byl luxus ... Minulý pátek, jak jsem byla nemocná, tak jsem ležela v posteli a potila se a najednou přišla mamka s krabičkou v ruce a jen mi ji podala. To by se mi líbilo pokaždé :-) pěkně ráno dostat tak milé překvapení do postýlky a jen se těšit, co tam bude ... Tak pojďme rozbalovat. 


L´Oréal Professionnel Mythic Oil Souffle d´Or šampon a péče

Samozřejmě, že tyto dvě plné balení mě zaujali v Ladyboxu jako první. Ne jenom tím, že jsou uvnitř třpytky a já jsem taková malá straka Barnetová :-) ale i tím, že moje vlásky už potřebovali nějakou pěstěnou péči a plánovala jsem si něco koupit. Takže hned večer jsem je testla. No a výsledek ... ÚŽASNÝ. Vlásky byly krásné hydratované, jako bych po umytí použila olejíček na suché konečky. Vlasy se krásné lesky a byli plné života a né vyprahlé jak před použitím. Takže fakt super věcička, která obsahuje vyživující arganový olej a saflorový olej.

Cartice Řasenka Better Than False Lashes Black

Na to, že je na obalu této řasenky napsáno: lepší jak umělé řasy, si myslím, že si tato řasenka moc troufá :-) Zas taková hitparáda to není. Dělá pěkné řasy, ale že by byly nějak enormě velké? To ne, měla jsem i lepší. Ale neberte to tak, že bych ji hned vyhodila. Díky velkému štětečku nevypadají řasy vůbec zle, jen jsem prostě čekala víc, když to psal nápis na řasence. A skutek utek.

Cartice Gelová rtěnka Ultimate Shine 060

Nádherný odstín, krásná růžová barvička. A nejvíc se mi líbí vyrytý nápis na rtěnce, je to tak roztomilé. Tato rtěnka je gelová a textura rtěnky je také lehká, nebudete mít na rtech tunu rtěnky. Takže milovnice lehkých textur budou v sedmém nebi. Rtěnka je příjemná na rtech. Jen tak lehounce voní. Ale opravdu lehounce. Po chvilce ji vůbec nevnímáte. Nemám totiž ráda rtěnky, které jsou moc voňavé. Někdy je to až nepříjemné.

Skin79 Face Sheet Mask

Budu teprve testovat :-) V balíčku je plátýnková maska, která se nasadí na obličej a nechá 20 min působit a zbytky séra nezapomeňte vmasírovat do pokožky.

Palmer´s CBF Firming Butter/Lotion

Tohoto krému byl jen vzorek, takže nemůžu napsat, jestli je dobrý nebo jaký?? Jen vůně mi byla hodně nepříjemná, takže bych si to asi kvůli tomu nekoupila.


Žádné komentáře:

Okomentovat