Google+ Followers

sobota 27. dubna 2013

Moje srdcová záležitost

Parfém od Gucci Eau de Parfum II jsem poprvé dostala na svoje osmnácté narozeniny. A od té doby mě pořád baví. Nejvíc mě uchvacuje, že krásně voní po fialkách, taky se není co divit, když je srdcem parfému jasmín a právě fialka. Hlavou parfému je černý rybíz, pomeranč a mandarinka a základem parfému je heliotrop, pižmo a cedr. Chvilku jsem ho nepoužívala a teď mi krásně připomněl mých sladkých osmnáct, večírky, ... Koupila jsem si schválně 30 ml, abych ho mohla mít pořád u sebe, protože jsem měla i 75 ml a to mi věřte, že to v kabelce nosit nejde. Flakonek je úžasný, ale tak těžký, že by mě z něho za chvilu, co bych ho měla v kabelce, bolela ruka :-) 

No a největší pecka je pro mě rtěnka od Yves Saint Laurent Rouge Volupté Radiant Lipstick odstín 02 Sensual Silk. Tak moje první reakce po nanesení rtěnky byla (nechci být sprostá, ale jinak to nejde ...) "To mě poser!!!" Protože konečně jsem našla odstín rtěnky, po kterém jsem tak dlouho toužila. Už nemusím míchat tři barvy rtěnek s korektorem, který zdůrazňuje suché rty, ... No prostě neuvěřitelné. Vůbec těch peněz nelituji. Konzistence úžasně krémová. Absolutně nezdůrazňuje vrásky a taky suché rty. Sytě pigmentová, matná, lehce voňavá, tak svěže, že po chviličce tu vůni vůbec nevnímáte, ale když jí nanášíte, tak ji vnímáte moc příjemně. No já bych se tu jen rozplývala a ten obal !!! Fantazie, luxus, ... :-) 

No a poslední věcička z mých objednaných věcí je miniaturka od Lolity Lempicke - Lolita Lempicka. Miniaturka má jen 5 ml, ale myslím, že mi určitě nějakou dobu vydrží. Já totiž miluji testery v kosmetické taštičce. Ne vždy máte velikost kabelky, která dovoluje nosit 30 ml a víc, takže se tím pěkně osvěžíte v průběhu dne. A stačí fakt trošička. Lolita Lempicka je těžší partém, takže někdo ho na léto moc nemů, ale já s tím problémy nemám a je perfektní na večer. Vydrží neskutečně dlouho. Hlavně si parfémy stříkám do vlasů, když se potom při tanci hýbete, vůně se krásně uvolní. Žádné komentáře:

Okomentovat